Grupa Zarmen
Zakład Prod. Żmigród, ul. T. Kościuszki 16, 55-140 Żmigród
telefon
+48 71 889 09 01

Slider

Nasze Oddziały

Oddział Katowice

Katowice są najważniejszym ośrodkiem Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego i siedzibą Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Do najbardziej rozwiniętych gałęzi przemysłu na Górnym Śląsku należy przemysł górniczy, przemysł hutniczy, przemysł koksowniczy, przemysł energetyczny, przemysł maszynowy oraz przemysł chemiczny. Nic więc dziwnego, że to właśnie w Katowicach powstał największy oddział Energomontażu Zachód Wrocław. Niewątpliwym potencjałem placówki jest wysoko wykwalifikowana i doświadczona kadra inżynierska.

Oddział Produkcyjny Żmigród

Wyroby uruchomionego w 2013 roku, nowoczesnego zakładu produkcyjnego zlokalizowanego w Żmigrodzie trafiają na rynek krajowy, jak i Unii Europejskiej. Dzięki koncentracji na jak najlepszym poznaniu wymagań Klientów, a także poprzez śledzenie światowych trendów i technologii, przedsiębiorstwo oferuje najwyższą jakość wykonania produktów oraz kompleksową obsługę i wsparcie na każdym z etapów współpracy.

Oddział Płock

Głównym zdaniem oddziału Spółki zlokalizowanego w Płocku, jest dostarczanie Klientom w środkowo-północnej części kraju, wysokiej jakości usługi projektowe, montażowe oraz serwisowe, oferowane przez Energomontaż Zachód Wrocław.

Placówka specjalizuje się w pracach montażowych i kompleksowej obsłudze serwisowo - diagnostycznej maszyn, urządzeń, instalacji oraz linii technologicznych dla przemysłu chemicznego, rafineryjnego i petrochemicznego.

Oddział Łaziska – Zaplecze Techniczne

Zaplecze Techniczne usytuowane jest w Łaziskach Górnych na terenie „Elektrowni Łaziska”. W jego skład wchodzą: dwa warsztaty o łącznej powierzchni 700 m2, budynek socjalno-biurowy oraz magazyny z bazą wysokospecjalistycznego sprzętu i narzędzi, niezbędnych do realizacji zleceń montażowych, remontowych, jak również do prac naprawczych i modernizacyjnych. Ponadto w bazie prowadzone są regularne przeglądy, naprawy oraz modernizacje sprzętu i narzędzi, a także szkolenia oraz weryfikacje posiadanych umiejętności przez zatrudnianych pracowników w celu zachowania najwyższej jakości świadczonych usług.

Nasze Oddziały - Energomontaż Zachód Wrocław